Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

TAN-VIET International S.A.

  • Łęgowo (pow. gdański)

    Łęgowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i opiniowanie warunków prawnych umów, aneksów i porozumień zawieranych przez firmę;

  • udzielanie i przygotowywanie porad prawnych w zakresie uregulowań związanych z działalnością firmy;

  • sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie firmy w sprawach sądowych i administracyjnych;

  • nadzór nad przygotowywaniem uchwał i zarządzeń;

  • wsparcie prawne dla Zarządu i pozostałych organów Spółki;

  • bieżące informowanie o zmianach w prawie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze - uprawnienia Radcy Prawnego lub ostatni rok aplikacji radcowskiej;

  • minimum około dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy o charakterze wewnętrznym –InHouse- będzie dodatkowym atutem);

  • wiedza praktyczna z różnych dziedzin prawa: prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo cywilne oraz prawo własności intelektualnej;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej);

  • komunikatywność i łatwość pracy w zespole;

  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność;

  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

  • cierpliwość.

Mile widziane

  • znajomość dodatkowego języka np. niemieckiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • prywatna opieka medyczna z dofinansowaniem;

  • zniżkę na zakup artykułów z asortymentu firmy;

  • dofinansowanie do obiadów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • bonus roczny

  • dofinansowanie do posiłków

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 01.12.2022 r. klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Radca Prawny.

Przewiń do profilu firmy