Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Radca Prawny (M/f)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Radca Prawny (m/f)

    Wrocław 23435/001

    Dla naszego Klienta, polskiej spółki, lidera w swojej branży, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Radcy Prawnego.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Trzebnicy.

    Opis stanowiska

    • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych
    • Analiza, weryfikacja i opiniowanie umów dostawców i klientów
    • Przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki
    • Przygotowywanie projektów umów cywilno-prawnych
    • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi
    • Udzielanie i przygotowywanie porad prawnych w zakresie uregulowań związanych z działalnością firmy
    • Udział w opracowywaniu dokumentów stanowiących wewnętrzne prawo spółki

    Profil kandydata

    • Doświadczenie we współpracy z dużymi podmiotami gospodarczymi
    • Co najmniej 5-letnia praktyka zawodowa w charakterze adwokata, radcy prawnego lub jako in-house lawyer
    • Doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych w sprawach cywilno-prawnych i pracowniczych
    • Biegła znajomość prawa pracy, prawa gospodarczego oraz prawa własności intelektualnej potwierdzona doświadczeniem
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzoną pracę
    • Umiejętności współpracy z innymi oraz dobrej organizacji pracy własnej

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się spółce, atrakcyjne warunki zatrudnienia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie pracownicze, pełen pakiet benefitów.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page