Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

Kancelaria Prawna Dr Krystian Ziemski & Partners Sp. k. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

do Działu Prawa Handlowego

z doświadczeniem w zakresie prawa spółek handlowych

Nasze wymagania

  • tytuł radcy prawnego

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe oraz praktyczna znajomość prawa spółek handlowych,

  • orientacja w bieżącej obsłudze korporacyjnej,

  • otwartość na podejmowanie wyzwań i naukę nowych zagadnień,

  • znajomość języka angielskiego ze znajomością terminologii prawniczej (znajomość drugiego języka będzie atutem),

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz strategiczne myślenie,

  • umiejętność szybkiego reagowania oraz pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość języka obcego - w tym terminologii prawniczej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku usług prawniczych,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego ( w tym równoległego rozwoju zawodowego i naukowego),

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • udział w ciekawych projektach,

  • atrakcyjne warunki współpracy,

  • wyjazdy i wyjścia integracyjne,

  • pyszną kawę w towarzystwie 😊

Kancelaria Prawna Dr Krystian Ziemski & Partners Sp. k.

Kancelaria Prawna Dr Krystian Ziemski & Partners działa na rynku od roku 1992, stanowiąc jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych w Poznaniu i Wielkopolsce.

Od początku swojego istnienia świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, jednostek sektora finansów publicznych, w tym jednostek samorządu terytorialnego i innych klientów instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy