Oferta pracy

Radca prawny

VISSET Sp. z o.o.O firmie

  • Głogowska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VISSET Sp. z o.o.

Głogowska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i sporządzanie pism procesowych;

  • Prowadzenie i optymalizowanie procesów sądowo-egzekucyjnych;

  • Opracowywanie i analiza umów, dokumentów oraz regulaminów na potrzeby Grupy;

  • Reprezentowanie spółek Grupy w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, w tym w EPU;

  • Wsparcie w merytorycznym i organizacyjnym koordynowaniu Działu Prawnego Grupy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze spraw w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, w tym znajomość procedur związanych z EPU, mile widziane doświadczenie w obsłudze wierzytelności masowych;

  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, szeroko pojętego prawa gospodarczego, mile widziana znajomość ustawy o kredycie konsumenckim;

  • Umiejętność skutecznego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wraz z rozwojem Grupy;

  • Uczestnictwo w merytorycznych konferencjach oraz webinarach;

  • Sposobność wymiany doświadczeń prawnych z praktykami organizacji branżowych;

  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesów prawnych w Grupie;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy (B2B);

  • Kompleksowy pakiet medyczny LuxMed – pakiet PREMIUM;

  • Kartę sportową;

  • Pracę w przestronnym biurowcu blisko Dworca Zachodniego w Poznaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

Grupa Kapitałowa VISSET to jedna z najszybciej rozwijających się grup w branży finansowej.

Na rynku działamy od 2009 roku. Specjalizujemy się w finansowaniu podmiotów gospodarczych, outsourcingu procesów zarządzania wierzytelnościami i monitoringu płatności, obsłudze księgowej i kadrowo- płacowej.

Posiadamy autorskie oprogramowanie, wspierające zarządzanie procesami biznesowymi.

Naszą wiarygodność i odpowiedzialność poświadczają uzyskane certyfikaty i członkostwo w organizacjach branżowych.

Przewiń do profilu firmy