Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

AUTOPLATFORMA sp. z o.o.

  • Karpia 21a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Karpia 21a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, opracowywanie i opiniowanie: umów, pism i dokumentów (w tym regulaminów, procedur)

  • udzielanie klientom wewnętrznym konsultacji prawnych w zakresie stosowania powszechnie obowiązujących przepisów prawa

  • kompleksowe doradztwo w zakresie umów cywilnoprawnych w obrocie gospodarczym (krajowym i międzynarodowym), z uwzględnieniem aspektów prawnych i biznesowych,

  • reprezentacja prawna przed instytucjami i firmami

  • monitorowanie zmian w otoczeniu regulacyjnym

Nasze wymagania

  • umiejętność stosowania prawa w praktyce

  • umiejętność przygotowywania aktów prawnych, regulaminów, dokumentów

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów

  • profesjonalizm w podejściu do realizowanych zadań

  • terminowość

  • odpowiedzialność za realizowane projekty

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpraca B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość realizowania pasji zawodowych w intensywnie rozwijającej się firmie

  • przyjazna atmosfera w zespole

  • Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

O nas

AUTOPLATFORMA – centrum motoryzacji, w którym nasi specjaliści zajmują się samochodami kompleksowo.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie miejsca, w którym Klient może realizować maksymalną ilość zamierzeń związanych z posiadaniem pojazdu. Dostosowaliśmy ofertę do najbardziej wymagających Klientów, dla których czas jest cennym zasobem. Działamy wielozadaniowo w trosce o dobro Klienta i jego samochodu.