Oferta pracy

Radca Prawny

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem oraz kadrą kierowniczą,

  • opracowywanie/opiniowanie projektów umów zawieranych przez Spółkę,

  • udział w negocjacjach prowadzonych przez Spółkę,

  • opracowanie pism m.in. w postępowaniu cywilnym, gospodarczym,

  • zastępstwo prawne Spółki przed sądami oraz organami administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy radcy prawnego,

  • doświadczenie w obsłudze prawnej dużych przedsiębiorców w ramach bieżącej obsługi prawnej,

  • doświadczenie w zakresie sporządzania, weryfikacji i negocjacji umów,

  • umiejętność samodzielnego tworzenia dokumentów prawnych,

  • znajomość Kodeksu Spółek Handlowych,

  • znajomość prawa finansowego,

  • znajomość prawa z zakresu ubezpieczeń społecznych,

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • zdolności efektywnego rozwiązywania problemów,

  • pełna dyspozycyjność związana z obsługą dużej Spółki.

To oferujemy

  • ambitne zadania w dużej organizacji o stabilnej pozycji na rynku oraz wieloletnich planach intensywnego rozwoju,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • dostęp do aktualnych baz wiedzy i informacji prawnych,

  • dodatkowe benefity takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,

  • szkolenia, konferencje firmowe, integracja.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Grupa Kapitałowa Specjał w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni doświadczonego Radcę Prawnego w Dziale Prawny centrali w Rzeszowie.

Stanowisko: Radca Prawny

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8

Przewiń do profilu firmy