Radca Prawny (Senior Associate/Counsel) – specjalizacja prawo pracy

Grant ThorntonO firmie

  • Baraniaka 88E, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Grant Thornton

Baraniaka 88E

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonej osoby, która chciałaby dołączyć do naszej prężnie rozwijającej się Kancelarii Prawnej, wyspecjalizowanej w obsłudze przedsiębiorców krajowych i zagranicznych. Jako specjalista w zakresie prawa pracy będziesz odpowiedzialny(-a) za rozwój owej praktyki. Twoje zadania obejmować będą w szczególności: realizację usług z zakresu prawa pracy, doskonalenie produktów i narzędzi, budowę zespołu i koordynację jego prac oraz definiowanie i realizację działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze prawnej obsługi przedsiębiorców w zakresie prawa pracy, zarówno z zakresu doradztwa, jak i reprezentacji przed sądami (minimum 5 lat)

  • tytuł radcy prawnego

  • bardzo dobra znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych oraz prawa cywilnego w zakresie normującym zatrudnianie osób

  • umiejętność sprzedaży usług profesjonalnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • umiejętność doskonałej organizacji pracy

  • zaangażowanie, wysoki poziom motywacji do pracy i własnego rozwoju

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość

  • zdolność wnikliwej analizy oraz wieloaspektowej syntezy problemów

  • ponadprzeciętna dokładność

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy), wraz z pakietem benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Medicover Benefits

  • system premiowy gratyfikujący osiągnięcia indywidualne i zespołowe

  • otwartość na Twoją wizję praktyki prawa pracy w Kancelarii Prawnej Grant Thornton Legal oraz wsparcie w jej wdrażaniu

  • przyjazna atmosfera pracy w multidyscyplinarnym zespole doradców biznesowych, finansowych, podatkowych i prawnych, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego

  • praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie należącej do renomowanej globalnej sieci

  • szansa na rozwój kompetencji zawodowych i uczestnictwo w systemie szkoleń

  • udział w licznych ciekawych i ambitnych projektach dla prestiżowych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze, przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy