Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny

armińska radcowie prawni Katarzyna Armińska-Waszczyk

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rzemieślnicza 17/19

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa prawna firm wchodzących w skład międzynarodowych grup kapitałowych;

  • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach prawnych;

  • Przygotowywanie opinii i informacji prawnych;

  • Przygotowywanie i weryfikacja umów;

  • Nadzór nad procedurami i projektami biznesowymi z perspektywy prawnej;

  • Analizowanie przepisów i monitorowanie zmian prawnych;

  • Śledzenie międzynarodowych trendów legislacyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym otoczeniu biznesowym (mile widziane ukończone kursy z zakresu Business lub Legal English);

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz handlowego;

  • Staranność i sumienność;

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu IT oraz ubezpieczeń;

  • Doświadczenie w zakresie Legal Design;

  • Znajomość prawa podatkowego.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym otoczeniu biznesowym;

  • Elastyczne warunki współpracy;

  • Lekcje angielskiego w godzinach pracy oraz szkolenia.

O nas

Jesteśmy zespołem ambitnych prawników biznesu, ukierunkowanych na cel. Każdy z naszych prawników świadczy usługi w bezpośredniej relacji z klientem biznesowym, więc ma szansę rozwijać swoje zdolności komunikacyjne. Oferujemy niezbędne wsparcie starszych stażem prawników i szkolenia, ale cenimy sobie samodzielność i decyzyjność. Lubimy się i dbamy o dobrą atmosferę, ale przygotuj się na wykonywanie zadań pod presją czasu! Nie brakuje nam zleceń, a nasi aktualni i byli prawnicy stale powtarzają, że nigdzie nie nauczyli się tak dużo i nie rozwinęli się tak szybko, jak u nas. Możliwe, że wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale nauczymy Cię też pływać!