Radca Prawny / Specjalista ds. Prawnych / Prawnik

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Radcy Prawnego.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i negocjowanie projektów umów oraz aneksów do umów

  • Przygotowywanie i negocjowanie warunków ugód

  • Opiniowanie projektów umów

  • Dochodzenie zapłaty wierzytelności Spółki w drodze polubownej i sądowej; reprezentowanie spółki w sądzie

  • Kompleksowe doradztwo prawne na rzecz kadry zarządzającej

  • Przygotowywanie opinii prawnych

  • Obsługa korporacyjna Spółki

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnego – mile widziane

  • Praktyczna znajomość prawa, w szczególności cywilnego, pracy oraz postępowania cywilnoprawnego

  • Min. dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • Szkolenia

  • Praca hybrydowa i ruchome godziny pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą