Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny specjalność dokumentacja abonencka

VECTRA S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne dla spółki związane z tworzeniem, zmianą i zarządzaniem dokumentacją abonencką.

  • Tworzenie, redagowanie, procedur, regulaminów oraz innych dokumentów prawnych związanych z procesami sprzedażowymi i obsługowymi.

  • Ocena ryzyk i przedstawianie rozwiązań prawnych dla potrzeb prowadzonych projektów w szczególności w zakresie sprzedaży, tworzenia nowych produktów i usług oraz marketingu.

  • Reprezentowanie organizacji przed sądami, innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracyjnymi.

  • Bieżąca obsługa prawna wewnętrznych działów organizacji w zakresie prawnym.

  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem regulacji wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziale prawnym firmy lub jako prawnik delegowany do obsługi prawnej spółki w zakresie sprzedaży, obsługi i marketingu - warunek konieczny.

  • Znajomość prawa cywilnego, zagadnień ochrony konsumentów, zagadnień związanych z zawieraniem umów na odległość, znajomość zagadnień z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów - warunek konieczny, danych osobowych.

  • Umiejętność tworzenia umów, procedur, regulaminów dla klientów.

  • Rzetelność, systematyczność, dokładność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania.

  • Samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na osiąganie rezultatów oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z prawem telekomunikacyjnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych elastyczną formę współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy