Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Radca Prawny

  • Ujeździec Mały (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1000 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)
Nr ref.: RP/05/2015

Opis stanowiska:

  • tworzenie i opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych,
  • tworzenie i opiniowanie umów, ofert, pism, oraz innych dokumentów,
  • doradztwo prawne w różnych aspektach działalności Spółki,
  • monitoring przepisów związanych z działalnością Spółki,
  • uczestniczenie w prowadzonych przez Spółkę negocjacjach,
  • zastępstwo procesowe.

Wymagania:

  • ukończona aplikacja radcowska,
  • co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie radcy prawnego,
  • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych oraz pracowniczych,
  • ukierunkowanie rozwoju zawodowego na obsługę podmiotów gospodarczych,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, niezbędnych do realizacji stawianych celów,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym szkoleń  branżowych.

Administratorem danych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Trzebnica 55-100, Ujeździec Mały 80 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się