Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Radca Prawny

  • Ujeździec Mały (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

    Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1000 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

    Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)
    Nr ref.: RP/05/2015

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych,
    • tworzenie i opiniowanie umów, ofert, pism, oraz innych dokumentów,
    • doradztwo prawne w różnych aspektach działalności Spółki,
    • monitoring przepisów związanych z działalnością Spółki,
    • uczestniczenie w prowadzonych przez Spółkę negocjacjach,
    • zastępstwo procesowe.

    Wymagania:

    • ukończona aplikacja radcowska,
    • co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie radcy prawnego,
    • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych oraz pracowniczych,
    • ukierunkowanie rozwoju zawodowego na obsługę podmiotów gospodarczych,
    • dyspozycyjność,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji,
    • dostęp do nowoczesnych narzędzi, niezbędnych do realizacji stawianych celów,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym szkoleń  branżowych.

    Administratorem danych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Trzebnica 55-100, Ujeździec Mały 80 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.