Oferta pracy

Radca Prawny w Departamencie Prawnym

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Radca Prawny w Departamencie PrawnymNumer ref.: DPP/2020/2021

Główne zadania na stanowisku to:

  • udzielanie porad prawnych w zakresie właściwości Departamentu, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, porozumień, upoważnień, pełnomocnictw i innych dokumentów,
  • opiniowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych regulujących działalność Urzędu w celu zapewnienia formalnoprawnej poprawności,
  • wykonywanie zastępstwa procesowego, w tym sporządzanie pism procesowych, przed sądami oraz innymi organami orzekającymi (w tym KIO),
  • opiniowanie przygotowanych przez komórki organizacyjne Urzędu projektów decyzji i postanowień oraz zawiadomień.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • wpis na listę radców prawnych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy, w szczególności w zakresie konstruowania i opiniowania umów w obrocie gospodarczym (w tym umów z obszaru IT), postępowań przetargowych, postępowań przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi,
  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych, prawa zobowiązań oraz prawa własności intelektualnej,
  • umiejętność sporządzania pism procesowych, umów i opinii prawnych oraz znajomość zasad techniki prawodawczej,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność nadawania priorytetów zadaniom,
  • terminowa realizacja zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość regulacji prawnych rynku finansowego,
  • znajomość procedury administracyjnej, doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych,
  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym lub obsłudze podmiotów z sektora publicznego,
  • doświadczenie w pracy w podmiotach nadzorowanych (banki, ubezpieczyciele, podmioty rynku kapitałowego),
  • doświadczenie w opiniowaniu projektów aktów prawnych,
  • doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego w projektach IT lub dotyczących nieruchomości,
  • doświadczenie w pracy w podmiotach finansowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole i wymianę doświadczeń w środowisku Radców Prawnych i  ekspertów,
  • dostęp do licznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • pracę w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta,
  • elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy