Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny w Departamencie Zasobów Ludzkich i Zarządzania

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej Spółki w zakresie:

  • • obsługi organów Spółki,

  • • opiniowania umów oraz aktów normatywnych,

  • • wydawania opinii w zakresie działania przedsiębiorstwa Spółki,

  • • reprezentowania Spółki przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • uprawnienia zawodowe radcy prawnego,

  • dobra znajomość prawa gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy,

  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie min. poziom B2,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność ustalania priorytetów pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego ze szczególnym uwzględnieniem Spółki Akcyjnej będącej spółką publiczną.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • premie kwartalne, nagrody roczne,

  • bogaty pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym oraz zamieszczenie w treści CV klauzuli:

„Potwierdzam zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności - Realizacja Postępowania Rekrutacyjnego przez Spółkę Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

Termin składania ofert: do 17 luty 2021 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.