Logo Pracuj.pl

Radca Prawny w Zespole Wspomagania Prawnego

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie prawne w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności w sprawach gospodarczych, w tym:
  • Wydawanie opinii prawnych, bieżące wspomaganie pracowników merytorycznych, współudział w negocjacjach
  • Analiza sytuacji formalno-prawnej dłużników, wierzytelności Banku i ich zabezpieczeń oraz stanu spraw sądowych
  • Proponowanie optymalnych sposobów postępowania prawnego Banku celem dochodzenia należności
  • Opiniowanie i tworzenie dokumentów dotyczących działań w ww. zakresie, w tym w sprawach sądowych
  • Zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych w oparciu o udzielone pełnomocnictwa

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Radcy Prawnego
  • Niezbędne doświadczenie w zakresie obsługi prawnej związanej z prawem gospodarczym, windykacyjnym, restrukturyzacyjnym, upadłościowym
  • Bardzo dobra znajomość prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  • Doświadczenie w banku, instytucji finansowej lub kancelarii prawnej obsługującej banki
  • Doświadczenie jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych, w szczególności gospodarczych oraz restrukturyzacyjnych i upadłościowych
  • Umiejętność kreowania rozwiązań i budowania strategii postępowania w sprawie
  • Samodzielność w działaniu oraz ocenie krytycznych zdarzeń w procesie

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
  • Pracę przy ciekawych, precedensowych sprawach prawnych pozwalającą na zdobycie unikalnych doświadczeń
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do platformy My Benefit
  • Motywujący system wynagradzania
  • Kolejną umowę na czas nieokreślony

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Aktualne oferty pracodawcy
req1202

Radca Prawny w Zespole Wspomagania Prawnego, Stanisława Żaryna 2A, Mokotów, Warszawa