Radca Prawny

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.

Krucza 50

Warszawa

KUKE S.A od ponad 28 lat ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców zarówno w kraju, jak i na świecie. Nasza działalność skupia się na ubezpieczaniu należności z tytułu sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności, a także na udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych. Dajemy polskim przedsiębiorcom nowe perspektywy zapewniając bezpieczeństwo ich biznesu.

Główne zadania:

  • wsparcie prawne pracowników zakładu ubezpieczeń (sprzedaży, obsługi Klienta),
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • uczestnictwo w rozprawach sądowych, negocjacjach, reprezentowanie w sporach sądowych,
  • uczestnictwo w opracowaniu ogólnych warunków ubezpieczeń oraz aktów legislacji wewnętrznej.

Oczekujemy:

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień prawno-ekonomicznych,
  • znajomości zagadnień z zakresu prawa ubezpieczeniowego i bankowego, w szczególności w zakresie "project finance",
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziana dobra znajomość innego języka obcego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy