Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • Aleja Krakowska 102, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i opiniowanie pod względem formalno-prawnym pism, projektów umów i innej dokumentacji o charakterze prawnym,

  • doradztwo prawne w bieżących sprawach Spółki,

  • obsługa spraw korporacyjnych, w tym: KRS, uchwały oraz pełnomocnictwa,

  • wydawanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień, porad, konsultacji i informacji prawnych dla jednostek organizacyjnych Spółki,

  • prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej oraz sądami,

  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.),

  • monitorowanie i analiza aktów prawnych powszechnie obowiązujących oraz regulacji wewnętrznych Spółki,

  • monitorowanie i analiza orzecznictwa prawniczego i zmian przepisów w zakresie przedmiotu działalności Spółki

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień Radcy Prawnego (od co najmniej 1 roku),

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej (współpraca B2B),

  • doświadczenie z zakresu prawa administracyjnego, w tym prawa energetycznego

  • znajomość prawa konsumenckiego,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze spółek retailowych lub DIY,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym tworzenie dokumentacji prawniczej w tym języku),

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole;

To oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę B2B,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer służbowy, telefon komórkowy),

  • wsparcie doświadczonych specjalistów,

  • duży zakres samodzielności w prowadzonych projektach,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;