Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

Also Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, opro- gramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 23 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 9,2 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2018 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korporacyjna spółki  i spółek powiązanych w regionie CEE
  • Kontakt z działem prawnym centrali ALSO i z General Counsel Grupy Kapitałowej ALSO
  • Obsługa prawna realizowanych projektów i „pro-biznesowe” podejście w świadczeniu usług prawnych
  • Sporządzanie umów handlowych: umowy dystrybucyjne sprzętu IT, umowy dealerskie z siecią klientów oraz umowy z podmiotami świadczącymi usługi na rzecz spółki
  • Przygotowywanie projektów pism i ich weryfikacja pod względem formalno-prawnym
  • Udzielanie porad i opinii prawnych, interpretacja obowiązujących przepisów prawnych na rzecz wewnętrznych działów spółki (sprzedaż, zakupy, marketing, dział finansowy i kontroli kredytowej,
    e-commerce, HR, logistyka, reklamacje)
  • Koordynacja sporów sądowych, windykacyjnych oraz restrukturyzacyjnych klientów spółki
  • Koordynacja prac zewnętrznych kancelarii prawnych
  • Doradztwo w zakresie RODO
  • Współpraca z działem administracji w zakresie archiwizacji dokumentów prawnych

Jeśli posiadasz:

  • Uprawnienia radcy prawnego/adwokata
  • Co najmniej 7 - letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych
  • Bardzo dobrą znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność analizy przepisów prawa europejskiego, przygotowywania projektów pism i kontraktów
  • Samodzielność i umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy
  • Swobodę obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex I Legalis
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Wyróżnia Cię:

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Doskonała organizacja pracy, skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy nad wieloma tematami jednocześnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne