Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

VINDIX S.A.O firmie

VINDIX S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postepowań sądowych i egzekucyjnych;

  • sporządzanie pism procesowych, w tym pozwów, apelacji;

  • reprezentację przed sądami;

  • opiniowanie umów;

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości szeroko rozumianego prawa cywilnego materialnego i procesowego;

  • znajomości zagadnień związanych z prawem bankowym będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenia w prowadzeniu spraw sądowych, w tym występowaniu przed sądami;

  • dyspozycyjności, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • dokładności, samodzielności i inicjatywy w pracy;

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

  • wysokiej kultury osobistej;

To oferujemy

  • pracę w młodym, eksperckim Zespole;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • umowę o pracę;

  • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa, z naciskiem na prawo cywilne;

  • atrakcyjne warunki współpracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania;

  • prywatną opiekę medyczną;

VINDIX S.A.

Największą wartością Vindix są ludzie – zgrany i ambitny zespół, dzięki któremu możemy realizować cele biznesowe i stawiać sobie nowe wyzwania!

Zależy nam na przyjaznej atmosferze i dobrych relacjach z pracownikami, dlatego tak ważna jest dla nas atmosfera i komfortowe warunki pracy.

Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy otwartych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy