Oferta pracy

Radca Prawny

AuchanO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna procesów inwestycyjnych,

  • Obsługa prawna postępowań administracyjnych,

  • Przygotowywanie/opiniowanie umów najmu/ sprzedaży/kupna nieruchomości,

  • Obsługa prawna umów związanych z zarządzaniem nieruchomościami w tym będącymi we współwłasności,

  • Znajomość prawa rzeczowego oraz prawa ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Radcy Prawnego w zakresie związanym z obsługą nieruchomości oraz procesów M&A,

  • Umiejętności negocjacyjnych,

  • Otwartości na współpracę z prawnikami działu w innych dziedzinach prawa,

  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności współpracy z "biznesem",

  • Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Mile widziana znajomość innego języka (angielski lub francuski).

To oferujemy

  • Praca dla organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw budujących relację z mieszkańcami i umacniająch pozycję sklepu na lokalnym rynku, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.