Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

  • Żurawia 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żurawia 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna Fundacji

  • Obsługa prawna beneficjentów Fundacji

  • Windykacja wierzytelności Fundacji

  • Redagowanie pism procesowych

  • Sporządzanie weksli i prowadzenie związanej z nimi dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej;

  • umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • biegła znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami,

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. podstawie umowy cywilnoprawnej (dzieło/zlecenie) wynagrodzenie 6500 netto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

  • Pracę przy wielu ciekawych projektach

O nas

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko Radca Prawny

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?

Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?

Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko: Radca Prawny