Oferta pracy

Radca Prawny

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie, opiniowanie i weryfikacja umów w zakresie e-commerce,

  • Przygotowywanie i opiniowanie regulaminów i procedur,

  • Wsparcie prawne zagranicznych działów e-commerce,

  • Opiniowanie umów z kontrahentami pod kątem celów biznesowych oraz zgodności z prawem;

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego,

  • Doświadczenie w branży e-commerce,

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość i umiejętność sprawnego stosowania obowiązujących przepisów prawnych,

  • Umiejętność dokonywania analizy prawnej,

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku radcy prawnego.

To oferujemy

  • Praca w trybie hybrydowym.

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze.

  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.

  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.

  • Mamy jeszcze też wiele innych powodów, dla których warto pracować w FashionTech CCC.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy

Zobacz dodatkowe korzyści, których nie ma nigdzie indziej:

  • Analizujemy trendy i kreujemy modę dla milionów osób: rób karierę tam, gdzie zobaczysz efekty swojej kreatywności. Na całym świecie.

  • To, co jutro będzie innowacją, u nas już dzisiaj jest standardem: pracuj w firmie z topowymi rankingami ESG (bo planetę, na której żyjemy mamy tylko jedną. Dlatego dbamy i troszczymy się o nią) i Inclusion.

  • Jesteśmy prężną międzynarodową firmą (29 rynków i to nie jest nasze ostatnie słowo) ze startupowym stylem pracy: zapomnij o kompromisach. Pracuj w skali globalnej i ciesz się twórczą atmosferą. Dowód? Nie mamy dress codu, ale nosimy nasze marki i niezależnie od stanowiska mówimy do siebie po imieniu.

  • W CCC jesteśmy naprawdę blisko produktu - od procesu tworzenia do jego sprzedaży. Analizujemy, kreujemy i zawsze mamy ochotę na więcej. Uwolnij swoją kreatywność od ograniczeń. Praca w FashionTech to synonim wolności twórczej. I to nie jest frazes. Tak naprawdę jest.