Oferta pracy

Radca Prawny

EXATEL

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne dla komórek merytorycznych

  • tworzenie i opiniowanie umów

  • tworzenie i opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych

  • reprezentowanie Spółki przed sądami i urzędami

Nasze wymagania

  • wpis na listę radców prawnych

  • minimum 2 lata doświadczenia w świadczeniu obsługi prawnej in-house lub w kancelarii prawnej przy obsłudze klientów biznesowych

  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze projektów IT/ICT lub projektów R&D

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją prawną

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego

  • umiejętność połączenia wymagań prawnych i oczekiwań biznesowych

  • dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu

  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa i samodzielność

  • sprawne poruszanie się w środowisku MS Office, znajomość LEX

Mile widziane

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • znajomość prawa własności intelektualnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premie półroczne uzależnione od poziomu realizacji celów

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

  • ciekawą pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów

  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy),

  • benefity socjalne i oferty pracownicze

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

EXATEL

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 20 500 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Przewiń do profilu firmy