Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

"OLCZAK - KLIMEK, VAN DER KROFT, WĘGIEŁEK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH" SPÓŁKA PARTNERSKA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Piękna 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata;

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programów prawniczych;

  • Doświadczenie procesowe w sądowych sprawach cywilnych, w tym w szczególności w sprawach gospodarczych, karnych gospodarczych; samodzielne prowadzenie procesów sądowych, przygotowywanie koniecznych pism procesowych, stały monitoring prowadzonych procesów, proaktywna postawa procesowa, reprezentowanie klienta przed sądami wszystkich instancji na terenie całej Polski, bieżąca komunikacja z klientem;

  • Doświadczenie w zakresie obsługi korporacyjnej przedsiębiorców, redagowania i negocjowania umów związanych z działalności klientów zarówno po polsku jak i w języku angielskim.

  • Znajomość zagadnień z zakresu własności intelektualnej, redagowania i negocjowania umów z zakresu przeniesienia prac autorskich, procesów sadowych z zakresu IP

Nasze wymagania

Radca prawny lub adwokat do działu korporacyjnego. Poszukujemy osoby z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w tym zakresie. Dobra znajomość procesu cywilnego, doświadczenie w stawaniu przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata; Wykształcenie wyższe prawnicze; Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programów prawniczych; Doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych;

To oferujemy

  • Dogodne warunki współpracy wedle ustalenia stron;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Kartę multisport – wedle decyzji współpracownika;

  • Przyjazne środowisko pracy w koleżeńskiej atmosferze;

  • Zdobywanie doświadczeń i rozwój zawodowy.

O nas

OKW świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną, praktykując zachodni styl świadczenia usług prawnych. Nasi prawnicy zapewniają obsługę w języku polskim, angielskim i holenderskim.

Partnerzy OKW – Marta Olczak-Klimek, Remco van der Kroft, Maciej Węgiełek, Karolina Lach-Guziak i Jan Szary w unikalny sposób łączą dogłębną znajomość polskiego prawa z holenderskim podejściem do obsługi Klientów, charakteryzującym się bezpośredniością w kontakcie. Partnerzy zawsze stawiają interes swoich Klientów w centrum uwagi, zachowując przy tym szeroki pogląd sprawy.

Od roku 2004 OKW rozwinęło się, przekształcając się w Kancelarię liczącą obecnie 26 osób z dwiema lokalizacjami w Warszawie i Wrocławiu.

Nasze usługi obejmują nie tylko szeroko pojęte doradztwo prawne, w tym udział w negocjacjach, prowadzenie szkoleń, tworzenie i opiniowanie umów, prowadzenie sporów sądowych, ale również stwarzanie korzystnych możliwości biznesowych dzięki rozległej sieci kontaktów i znajomości zagranicznych rynków. Zachęcamy naszych Klientów do wzajemnej komunikacji i wymiany doświadczeń biznesowych, której celem jest efektywne prowadzenie działalności gospodarczej.