Radca Prawny

HR Design Group

umowa o pracę
15 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej z sektora PRS, spółki akcyjnej, właściciela wielu inwestycji z apartamentami na wynajem w całej Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na ww. stanowisko Radcy Prawnego. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej (prawo „korporacyjne”) oraz pracę związaną z prawem pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy prawnej i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych w zakresie bieżącej działalność Spółki, SPV, Funduszy.

  • Przygotowywanie umów, wzorów, regulaminów związanych z prawem pracy i prawem korporacyjnym.

  • Występowanie przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika Spółki.

  • Współpraca, w związku ze świadczoną pomocą prawną, z urzędami i innymi podmiotami.

  • Opiniowanie wniosków inwestycyjnych w zakresie podwyższania kapitału zakładowego lub emisji dłużnych papierów wartościowych SPV.

  • Koordynacja formalno-prawnych aspektów transakcyjnych.

  • Odpowiadanie za wsparcie prawne przy wykonywaniu obowiązków informacyjnych Spółki.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min. 3 lata w doradztwie prawnym z zakresu prawa pracy w obszarze rynku nieruchomości/budownictwa.

  • Równoległe doświadczenie w obsłudze firmy w zakresie prawa korporacyjnego będzie ogromnym atutem.

  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego, kodeksu spółek handlowych, funduszy inwestycyjnych, prawa budowlanego.

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania m.in. spółek handlowych.

  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami równolegle.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na B2B na zastępstwo (2 lata z opcją przedłużenia).

  • Pracę w środowisku ekspertów rynku nieruchomości.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę od 9.00 do 17.00.

  • Pracę w biurze + home office.

  • Kartę sportową.

  • Dodatkowe benefity i świadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne