Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

JOIN UP! POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Konsultacje prawne

  • Praca z umowami

  • Prowadzenie oficjalnej komunikacji z organami państwowymi, przedsiębiorstwami i bankami

  • Praca z reklamacjami

  • Organizacja legalizacji dokumentów

  • Dopasowanie standardowych umów firmowych do prawa polskiego

  • Wsparcie prawne spółki w Polsce, wsparcie w procesie rekrutacji nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Wyższego wykształcenia prawniczego

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako

  • Znajomości prawa pracy i podatkowego (wymagana)

  • Doświadczenie jako prawnik w branży turystycznej mile widziane

To oferujemy

  • Zniżki na podróże z Join UP!

  • Bilety na przeloty liniami lotniczymi SkyUp

  • Udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Przyjazny zespół zawsze chętny do pomocy

  • Możliwości rozwoju kariery

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

    Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Wyślij swoje CV w języku angielskim

    O nas

    Join UP! LLC to ukraiński touroperator z siedzibą główną w Kijowie. W ciągu 12 lat działalności firma została jednym z liderów branży turystycznej obsługując ponad 5 500 000 podróżnych.

    Portfolio firmy obejmuje ponad 50 kierunków turystycznych i wciąż rośnie, ponieważ Join UP! zawsze stara się poznawać nowe, niezbadane kraje i odkrywać na nowo popularne kierunki.

    Join UP! posiada swoje oddziały w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie, Rumunii, Mołdawii i Kazachstanie. W 2023 organizator planuje także rozszerzyć swoją działalność na rynek czeski i słowacki.

    Firmy spod znaku Join UP! współpracują z 10 000 agentów turystycznych na wszystkich rynkach. Nasze portfolio hotelowe obejmuje ponad 160 kontraktów na wyłączność w popularnych obiektach oraz ponad 1600 hoteli w ofercie.

    Skupiając się na dystrybucji poprzez współpracę z agentami turystycznymi, Join UP! stworzył unikalny i efektywny system służący wspieraniu i rozwojowi partnerskich biur agencyjnych. Są to przede wszystkim specjalne warunki prowizyjne, system szkoleń i wsparcie w promocji produktów turystycznych.

    Od 2018 ważnym partnerem Join UP! LLC są linie lotnicze SkyUp. Ukraiński przewoźnik dysponuje flotą 12 samolotów średniego zasięgu (średni wiek samolotu – 14 lat).