Radca Prawny

Nestlé Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna działalności Spółki włączając działalność zakładów produkcyjnych;

  • Opracowywanie projektów aktów prawnych (rozporządzenia wewnętrzne, uchwał itp.);

  • Przygotowywanie projektów umów z partnerami biznesowymi i klientami Spółki, opiniowanie umów i pism;

  • Wsparcie biznesu w obszarze negocjacji kontraktów handlowych;

  • Reprezentowanie firmy w postępowaniach przed sądami.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze;

  • Uprawnienia radcy prawnego, lub rozpoczęta aplikacja radcowska;

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w korporacjach międzynarodowych, doświadczenie branży FMCG szczególnie mile widziane;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, reklamy i mediów;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania;

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Gotowość do poszukiwania rozwiązań, godzenia różnych punktów widzenia,

  • Optymizm, entuzjazm, otwartość

  • Wysoka motywacja wewnętrzna w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Kreatywność i elastyczność

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie prawa konsumenckiego i żywieniowego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, dofinansowanie do posiłków w kantynie;

  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna 3-5 dni w tygodniu;

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy;

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy