Logo Pracuj.pl

Radca Prawny

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie, opiniowanie i weryfikacja dokumentów w zakresie e-commerce,
  • Przygotowywanie i opiniowanie regulaminów i procedur,
  • Wsparcie prawne zagranicznych działów,
  • Opiniowanie umów z kontrahentami pod kątem celów biznesowych oraz zgodności z prawem.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku radcy prawnego,
  • Doświadczenie w branży e-commerce,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość i umiejętność sprawnego stosowania obowiązujących przepisów prawnych,
  • Umiejętność dokonywania analizy prawnej.

To oferujemy

  • Praca w trybie hybrydowym,
  • Prywatną opiekę medyczną, bo zdrowie jest najważniejsze.
  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.
  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Innowacyjne miejsce pracy

Radca Prawny, Warszawa