Radca Prawny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Śródmieście pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

    W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko Radca Prawny

    Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
    Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?
    Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko: Radca Prawny

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa prawna Fundacji
    • Obsługa prawna beneficjentów Fundacji
    • Windykacja wierzytelności Fundacji
    • Redagowanie pism procesowych
    • Sporządzanie weksli i prowadzenie związanej z nimi dokumentacji

    Wymagania:

    • praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej;
    • umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej,
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej
    • biegła znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami,

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. podstawie umowy cywilnoprawnej (dzieło/zlecenie) wynagrodzenie 5300 netto
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
    • Pracę przy wielu ciekawych projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym Fundacji dotyczącym ochrony danych osobowych https://twojstartup.pl/KLAUZULAINFORMACYJNArekrutacjaFundacja.pdf"

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.