Oferta pracy

Radca Prawny

Trias S.AO firmie

  • Kabaretowa 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Trias S.A

Kabaretowa 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • całościowe nadzorowanie kwestii prawnych i doradztwo prawne we wszystkich aspektach działalności grupy kapitałowej TRIAS;

  • przygotowywanie, opiniowanie i branie udziału w negocjacjach umów zawieranych przez spółki

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów formalno-prawnych, terminowego wykonywania obowiązków wynikających z KSH;

  • przygotowywanie i opiniowanie pism kierowanych do kontrahentów oraz urzędów;

  • przygotowywania pozwów sądowych, pism procesowych i reprezentowanie Spółki przed sądami;

  • monitorowanie otoczenia prawnego działalności firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze;

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata lub aplikanta co najmniej II roku do tych zawodów;

  • bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne;

  • minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu obsługi korporacyjnej spółek handlowych oraz przygotowywaniu, negocjowaniu i wykonywaniu umów gospodarczych;

  • doświadczenia w prowadzeniu spraw gospodarczych (nie mniej niż 3 sprawy o wartości przedmiotu sporu 1.000.000 zł);

  • doświadczenia w sporządzaniu oraz negocjowaniu umów (w tym co najmniej jedna umowa o wartości min. 5.000.000 zł);

  • mile widziane doświadczenie w dziale prawnym w firmie z branży integracyjnej lub teletechnicznej lub budowlanej;

  • dobra znajomość języka angielskiego (słownictwo prawnicze);

To oferujemy

  • pakiet szkoleń

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (dopuszczamy różne formy współpracy).

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy