Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny

ENPIRE TransportO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i zarządzanie Kancelarią Prawną w ramach grupy ENPIRE

  • stworzenie strategii rozwoju oraz planu biznesowego

  • obsługa prawna grupy ENPIRE

  • doradztwo dla Klientów Kancelarii

  • samodzielne prowadzenie spraw Klientów

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych oraz innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii

  • reprezentacja przed sądami oraz organami administracji publicznej

  • bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących działalności firmy

  • analiza i ocena ryzyka prawnego związanego z zawieranymi i realizowanymi przez firmę umowami

  • sporządzanie i opiniowanie projektów pełnomocnictw, procedur i regulaminów wewnętrznych

  • ścisła współpraca z Zarządem oraz z działem HR.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku usług prawnych, form oraz kosztów współpracy

  • wiedza o specjalizacji kancelarii w danych dziedzinach rynku

  • rozumienie roli prawnika in-house , jako wsparcie Zarządu/ ochrona Zarządu/ rozwiązywanie problemów Zarządu

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w zakresie prawa transportowego

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub organizacji o rozproszonej strukturze

  • proaktywność oraz energia w działaniu

  • wysoko rozwinięte miękkie umiejętności interpersonalne, które pozwolą zachować kulturę firmy budowaną na relacjach w zespole

  • umiejętność konstruktywnego zarządzania zespołem

  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

To oferujemy

  • pracę w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty

  • stabilne i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • realny wpływ na rozwój firmy i oferty naszych usług

  • bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami!

W związku z silną ekspansją i rozwojem naszych usług, w tym związanych z prawną obsługą podmiotów gospodarczych, obecnie poszukujemy ambitnych osób do współpracy na stanowisku Radca Prawny / Manager Działu Prawnego w nowo powstającej kancelarii prawnej dedykowanej Klientom Instytucjonalnym.

Przewiń do profilu firmy