Radca prawny

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych

  • Sporządzanie projektów umów, regulaminów i aktów wewnętrznych

  • Reprezentowanie Spółki przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika

  • Zapewnianie obsługi prawnej Zarządu i Rady Nadzorczej oraz Zgromadzenia Wspólników Spółki

  • Współpraca z zewnętrznymi oraz wewnętrznymi partnerami biznesowymi w zakresie definiowania oraz wdrażania procedur i polityk

  • Utrzymywanie poprawnych relacji wewnątrz Spółki oraz z zewnętrznymi partnerami biznesowymi w ramach prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (wymagane uprawnienia Radcy Prawnego)

  • Doświadczenie w pracy w charakterze prawnik ‘in-house’ lub pracownik kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa zamówień publicznych, regulacji prawnych związanych z ochroną danych osobowych, prawa autorskiego, prawa pracy

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

Przewiń do profilu firmy