Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Wicedyrektor Departamentu Organizacyjno - Prawnego

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA "INVEST-PARK" sp. z o.o.O firmie

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA "INVEST-PARK" sp. z o.o.

Uczniowska 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Wicedyrektor – radca prawny będzie zastępował Dyrektora pod jego nieobecność oraz na bieżąco wspierał go w zarządzaniu Departamentem Organizacyjno – Prawnym, odpowiedzialnym w Spółce za:

  • zapewnienie obsługi prawnej Spółki, współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi,

  • opiniowanie pod względem formalno-prawnym dokumentów wydawanych bądź podpisywanych przez Spółkę,

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zawierania przez Spółkę umów, w tym uzyskiwanie lub wykonywanie niezbędnych opinii i analiz prawnych,

  • udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu negocjacji, przetargów, rokowań z kontrahentami Spółki,

  • opracowywanie i wdrażanie regulaminów, procedur i instrukcji wewnętrznych Spółki,

  • wykonywanie czynności związanych z egzekucją należności Spółki, w tym sprawy dotyczące upadłości, likwidacji lub postępowania naprawczego dłużników Spółki,

  • prowadzenie spraw dotyczących ochrony danych osobowych,

  • koordynację i nadzór nad realizacją obowiązków Spółki w zakresie informacji publicznej,

  • koordynację i nadzór nad procesem archiwizacji dokumentów Spółki.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego,

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku radcy prawnego,

  • praktyczne umiejętności zarządzania kilkuosobowym zespołem,

  • doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku nad kilkoma projektami jednocześnie,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową oraz pracę z tekstami prawnymi,

  • prawo jazdy kat. B,

  • udokumentowane doświadczenie w obszarze prawa inwestycji budowlanych albo prawa pomocy publicznej będzie istotnym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • opiekę medyczną,

  • możliwość udziału w kursie z języka angielskiego,

  • Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • program emerytalny

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" to spółka zarządzająca obszarem inwestycyjnym w południowo-zachodniej Polsce, która od ponad 20 lat wpływa na rozwój gospodarczy regionu. W swojej ofercie posiada zarówno działki typu green-field jak i gotowe obiekty przemysłowe i biurowe pod wynajem. Wałbrzyska strefa oferuje przedsiębiorcom ulgi w podatku dochodowym, kompleksową pomoc w procesie inwestycyjnym oraz objęcie wsparciem podczas prowadzenia działalności. Za pośrednictwem WSSE na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i Wielkopolsce ulokowały się takie koncerny jak Daimler, Toyota, Volkswagen, 3M, IBM, Mondelez, czy Faurecia.

Zostań częścią naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk Aplikuj.