Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

Arbiter S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism w postępowaniach odszkodowawczych, odwoławczych i sądowych

  • analiza dokumentacji przekazanej przez Klienta

  • samodzielne tworzenie pozwów

  • reprezentowanie klientów przed sądem

  • udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych

  • kompleksowa obsługa prawna Klientów w przydzielonych sprawach

  • bieżąca współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych

  • uprawnienia do wykonywania zawodu

  • zdolności organizacyjne i samodzielność

  • umiejętność pracy w grupie

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów na rozprawy

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne

  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej

  • analityczny sposób myślenia i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy

  • dobra znajomość pakietu Office

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania w pracę

  • odpowiedzialną pracę w zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów;

  • szybki i dokładny obieg informacji

  • dostęp do systemu prawnego

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • przyjazną atmosferę pracy

Arbiter S.A.

Arbiter S.A. od 2009 roku działa w branży prawnej.

Wiemy, że nasza praca ma sens, wnosi konkretną wartość oraz daje poczucie samorealizacji.

Jesteśmy niezależni, ambitni i świadomi swoich umiejętności. Działamy profesjonalnie.

Jesteśmy specjalistami m.in. w sprawach odszkodowawczych.

Przewiń do profilu firmy