Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

TSL Lawyers Strachowicz i Wspólnicy sp. k.O firmie

  • Gwiaździsta 62, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

TSL Lawyers Strachowicz i Wspólnicy sp. k.

Gwiaździsta 62

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz prawnych i projektów dokumentów

  • bieżące kontakty i doradztwo na rzecz klientów

  • reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych (sprawy gospodarcze, w tym m.in. z zakresu prawa transportowego)

Nasze wymagania

  • poszukujemy Radcy prawnego znającego bardzo dobrze chociaż jeden język obcy w stopniu umożliwiającym codzienny kontakt z klientami oraz załatwianie spraw za granicą (pilnie poszukiwana osoba z językiem rosyjskim)

  • zależy nam, aby członek naszego zespołu był zainteresowany rozwojem i zdobywaniem nowych umiejętności

  • potrzebujemy osoby odpowiedzialnej, bardzo dokładnej, kompetentnej, dążącej do samodzielnego rozwiązywania spraw i ambitnej

  • oczekujemy posiadania wiedzy i doświadczenia w zakresie prawa cywilnego materialnego i procesowego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych

  • bardzo docenimy jeżeli znasz prawo transportowe, posiadasz doświadczenie w obsłudze firm z branży TSL, albo interesujesz się świadczeniem usług prawnych dla tej branży

To oferujemy

  • możliwość zdobycia specjalizacji w prawie transportowym i obsłudze renomowanych firm z branży TSL

  • elastyczne warunki współpracy (możliwa umowa o pracę)

  • nieograniczone możliwości zarobkowe (% od wynagrodzenia kancelarii za wykonane zadania/prowadzone sprawy)

  • współpracę z zespołem, który udzieli Ci wsparcia na ścieżce rozwoju i pomoże zdobyć nowe umiejętności

  • możliwość wypracowania wysokiej pozycji w rozwijającej się strukturze kancelarii

Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży TSL. Świadczymy usługi prawne w Polsce i za granicą dla firm z różnych krajów. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, posiadającym duże doświadczenie w obszarze naszej specjalizacji, a także ugruntowaną pozycję na rynku.

Więcej o nas: www.tsllawyers.eu.

Przewiń do profilu firmy