Oferta pracy

Radca Prawny

Selena FM S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i opiniowanie umów, kontraktów handlowych i porozumień biznesowych

  • obsługa prawna spółek Grupy (spółki polskie i zagraniczne, produkcyjne i handlowe) w zakresie prawa handlowego, budowlanego, cywilnego, pracy i własności intelektualnej

  • doradztwo w postępowaniach dotyczących uzyskiwania pozwoleń na budowę oraz innych zgód, decyzji i uzgodnień w procesie budowlanym

  • bieżące wsparcie procesu inwestycyjnego i wykonawczego projektów realizowanych na terytorium całej Polski

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem regulacji wewnętrznych

  • archiwizowanie dokumentacji prawnej – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, nadzór nad bazą umów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • odbyta aplikacja prawnicza

  • minimum 3- letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstwa i w doradztwie prawnym w zakresie generalnego wykonawstwa

  • doświadczenie w obsłudze spółek z branży projektowej, budowlanej, wykonawczej, fotowoltaicznej

  • praktyczna znajomość prawa handlowego, budowlanego, cywilnego i pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • duża samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny

  • możliwość nabywania nowych ciekawych doświadczeń dzięki bliskiej współpracy z polskimi i zagranicznymi spółkami Grupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Selena FM S.A.

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy