Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny

WP2 INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i kontrola umów inwestycyjnych

  • Przeprowadzanie i nadzór procesów Due Diligence

  • Analiza i rozwiązywanie aktualnych zagadnień prawnych, w szczególności z zakresu prawa finansowego, budowlanego i gospodarczego

  • Bieżące wsparcie prawne projektów realizowanych na terytorium całej Polski,

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw o przejęcia lub spraw związanych z inwestycjami

  • Umiejętność przygotowywania umów w tym umów inwestycyjnych

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz kodeksu spółek handlowych

  • Znajomość języka angielskiego, w tym branżowego

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz korespondencji z sądami i urzędami

  • Umiejętność swobodnego sporządzania i opiniowania pism, umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych i korporacyjnych,

  • Umiejętność współpracy przy opiniowaniu i negocjowaniu umów z klientami, podwykonawcami,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Pracę w nieszablonowym środowisku

  • Ciekawe podejście do każdego problemu

  • Zaczynanie tygodnia od grubych tematów

  • Dynamikę projektów godną formuły 1

  • Naprawdę rodzinną atmosferę

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów

Fundusz WP2 Investments założony w 2021 roku inwestuje w skalowalne biznesy z szybko rosnących branż takich jak fintech, e-commerce, zielona energia i biotechnologia. W portfolio inwestycyjnym funduszu znajduje się ponad 20 spółek – m.in. działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii Da Vinci Green Energy, biotechnologiczna spółka Natural Antibody oraz Primetric, oferujący oprogramowanie dla firm softwarowych. Jednym z najważniejszych kierunków inwestycyjnych było stworzenie „fintechowego ekostystemu” wspierających się spółek w ramach grupy kapitałowej WP2 Investments. Wśród spółek tworzących grupę fintechów w ramach WP2 Investments są m.in. Verestro (platforma fintech as a service wdrożona w 50 bankach w 28 krajach), Quicko (wydawca kart z licencją Krajowej Instytucji Płatniczej), Digital Ocean Ventures (firma będąca venture buildingową „fabryką fintechów”), Gizmi.io (płatności w mediach społecznościowych i komunikatorach), GoPay (smart city) oraz specjalizujący się w ryzyku kredytowym Self Learning Solutions.

Przewiń do profilu firmy