Oferta pracy

Radca Prawny

Selena FM S.A.

  • Legnicka 48A, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, kontraktów handlowych i porozumień biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem umów o charakterze wykonawczym i budowlanym

  • uczestnictwo w negocjacjach

  • obsługa prawna spółek Grupy (spółki polskie i zagraniczne, produkcyjne i handlowe)

  • uczestnictwo i doradztwo w projektach korporacyjnych,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, w tym nad bazą umów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • odbyta aplikacja prawnicza

  • minimum 3- letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstwa i w doradztwie prawnym

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa z zakresu nieruchomości oraz prawa budowlanego, a także kodeksu spółek handlowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • duża samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze spółek budowlanych lub z branży energetycznej

  • znajomość standardów FIDIC

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu