Logo Pracuj.pl

Radca Prawny

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Gazowa 3

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie opinii prawnych w sprawach dotyczących działalności Spółki;
  • Opiniowanie dokumentów i wniosków pod kątem zgodności z przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi;
  • Reprezentowanie Spółki na podstawie przyznanych pełnomocnictw przed organami wymiaru sprawiedliwości, przed organami administracji rządowej i samorządowej, urzędami, instytucjami;
  • Wspieranie komórek organizacyjnych m.in. w procesach zawierania umów oraz negocjacji;
  • Zapewnienie formalno – prawnego wsparcia zespołów zadaniowych;
  • Opiniowanie, współtworzenie oraz opracowywanie regulacji wewnętrznych Spółki;
  • Koordynowanie i uczestnictwo w procesach nowelizacji regulacji wewnętrznych mających wpływ na działalność Spółki;
  • Monitorowanie zmian otoczenia prawnego i regulacyjnego pod kątem ich wpływu na zapisy procedur i umów obowiązujących w Spółce.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego – wpis na listę radców prawnych;
  • Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe;
  • Praktyczna znajomość systemu prawa, w szczególności znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa energetycznego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów;
  • Dobra znajomość programu Word;
  • Staranność i dokładność;
  • Organizacja pracy w napiętych terminach, dobre umiejętności komunikacyjne w mowie i na piśmie;

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w kancelarii obsługującej duże podmioty gospodarcze albo jako prawnik wewnętrzny w takich podmiotach.

To oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Niezbędne narzędzia pracy;

Atrakcyjną pracę w dynamicznym środowisku;

Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa albo Wrocław

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Kapitałowej ORLEN, jest liderem sprzedaży gazu ziemnego w Polsce. Z naszych usług korzysta ponad 7 milionów klientów, wśród których są zarówno duże, średnie jak i mniejsze firmy oraz - przede wszystkim - większość gospodarstw domowych w Polsce. Oprócz produktu podstawowego, jakim jest gaz ziemny, Spółka oferuje liczne usługi oraz rozwiązania dodatkowe, komplementarne do oferty gazowej, wykorzystujące odnawialne źródła energii. Spółka świadczy usługi na terenie całego kraju i posiada ogólnopolską sieć obsługi klienta.

Aktualne oferty pracodawcy
PKC_2_CEN_2023

Radca Prawny, Gazowa 3, Krzyki, Wrocław