Radio Project Manager

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z redakcją – odpowiedzialność za strategię budowy planu wydawniczego (stacje radiowe, podcasty)

  • Współodpowiedzialność za strategię budowy trafficu

  • Udział w budowaniu krótko i długofalowej strategii biznesowej

  • Kreowanie nowych inicjatyw oraz aktywny udział w toczących się projektach

  • Współpraca z działem sprzedaży za realizację celów przychodowych produktu (tworzenie ofert i reprezentacja w spotkaniach z partnerami zewnętrznymi)

  • Bieżące raportowanie ustalonych KPI

  • Koordynacja partnerstw

  • Wsparcie działu marketingu w kreowaniu wizerunku produktu

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w teamach/redakcjach muzycznych lub kulturalnych

  • Szeroka wiedza z zakresu muzyki i popkultury

  • Nastawienie na realizacje celów biznesowych

  • Znajomość i lekkość w poruszaniu się w polskiej branży muzycznej (m.in. wytwórnie)

  • Posiadanie lekkiego pióra i doskonała znajomość zasad słowa pisanego

  • Znajomość metod pozyskiwania ruchu w Internecie

  • Dobra znajomość Google Analytics (umiejętności analityczne: interpretacja danych, wyciąganie wniosków)

  • Kreatywność i niebanalność w podejmowanych działaniach

Mile widziane

  • Umiejętność odnajdywania się w środowisku RCS Sound Software

  • Wiedza z zakresu subskrypcji

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb – system kafeteryjny.

  • Model pracy hybrydowej / zdalnej

  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie.

  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy