Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ratownik medyczny

ASB Landesverband Hessen e.V. Regionalverband Kassel-Nordhessen

  • Kessel, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Działanie jako odpowiedzialny kierownik transportu

  • Niezależna praca jako ratownik medyczny w ramach opieki nad pacjentem zgodnie ze specyfikacjami RDB Kassel

  • Asystowanie lekarzowi pogotowia w ramach opieki nad pacjentem

  • Opieka nad stażystami w karetce pogotowia

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie jako ratownik medyczny lub porównywalne wykształcenie w UE

  • Mówisz po niemiecku na poziomie B2.

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii C1? Świetnie – w przeciwnym razie pokrywamy koszty kursu na prawo jazdy

  • Posiadasz wymaganą prawnie zdolność fizyczną i psychiczną do pracy w służbie ratowniczej

  • Posiadasz zaświadczenie o niekaralności

  • Zaświadczenie o odpowiednim szczepieniu przeciwko odrze i koronawirusowi

  • Chętnie przyjmujesz odpowiedzialność za zadania

  • Na tym się znasz: Wyróżniasz się dobrą komunikacją oraz przyjaznym i sumiennym podejściem do osób, którymi się opiekujesz

  • Polegasz na swoich współpracownikach w pracy, a oni na Tobie – praca zespołowa jest dla Ciebie ważna

To oferujemy

  • Stała umowa o pracę na warunkach i zasadach wynagradzania nowego układu zbiorowego zawartego pomiędzy ASB Hessen e.V. a Niemieckimi Związkami Zawodowymi, obowiązującego od 1.01.2019 r.

  • Wynagrodzenie miesięczne od 3300,00 € brutto.

  • Możliwość pracy w systemie 3/1

  • Zapewnienie mieszkania podczas wprowadzenia

  • Zasiłek chorobowy w wysokości różnicy miesięcznego wynagrodzenia na okres do 29 tygodni (po okresie zatrudnienia powyżej 1 roku)

  • Doceniamy, co robisz: Roczna premia w wysokości do 100%, jako pełna „trzynastka”, 6 tygodni urlopu, dodatek urlopowy oraz wolny dzień za 24.12 pokazują, że doceniamy naszych pracowników.

  • Oferujemy darmowe korzystanie z rowerów w ramach usługi Jobrad i atrakcyjne warunki opieki zdrowotnej, np. protezy, alternatywne metody leczenia, okulary / korekcja wzroku

  • Płatności na poczet pracowniczych systemów oszczędnościowych do 27,50 €

  • Firmowe pakiety zdrowotne i sportowe

  • Bezpłatne Wi-Fi we wszystkich stacjach pogotowia

  • Na życzenie możesz dołączyć do zakładowego planu emerytalnego, który jest w całości finansowany przez pracodawcę oraz otrzymujesz ubezpieczenie od niezdolności do pracy opłacane przez pracodawcę

  • Certyfikowane kursy połączone z regularnymi szkoleniami

  • Zniżki dla pracowników (korzyści firmowe) na urządzenia, ubrania, pojazdy itd.

  • Sprawdzamy, czy Twoje wykształcenie jest uznawane w Niemczech.

  • Przejmujemy koszty przeniesienia i uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

  • Kurs językowy.

Dzięki dziewięciu stacjom pogotowia ratunkowego i dwóm placówkom dyżurnym ASB jest jednym z największych dostawców usług ratowniczych w mieście i powiecie Kassel. Obecnie szukamy współpracowników dla naszych zawodowych ratowników.

Chcesz pracować w miłej atmosferze? ASB Landesverband Hessen oferuje Ci taką możliwość w regionalnym stowarzyszeniu Kassel – Nordhessen!

Przewiń do profilu firmy