Oferta pracy

React Developer

Onex GroupO firmie

11 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

  • React

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji internetowych przy użyciu React

  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością

  • Rozbudowa kluczowego produktu firmy

  • Praca przy projektach zewnętrznych dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • Masz około 3 lat doświadczenia komercyjnego w roli React Developera

  • Znasz technologie: React, HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Redux, Git

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie

  • Twoje umiejętności interpersonalnych są na wysokim poziomie

  • Potrafisz pracować w zwinnym zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy umów

  • Szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia produktowe, sprzedażowe, zajęcia z języka oraz fundusz na rozwój własny

  • Onexowa biblioteka - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru

  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski

  • Integracje - wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

  • Bonusy świąteczne - wystawne kolacje i premie świąteczne

  • Zwierzęcy wolontariat - wspieramy schroniska i pomagamy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój wewnętrznych systemów informatycznych w obszarach e-commerce, CMS, CRM i WMS oraz rozwój i utrzymanie komunikacji z systemami zewnętrznymi.

Przewiń do profilu firmy