React Developer

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lip 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych

  • praca z małych i dynamicznych zespołach, uczestniczących w zróżnicowanych projektach

  • współpraca z działem projektów i realizacji

  • przy projektach unijnych- kontakt z partnerami biznesowymi

  • praca nad ciągłym rozwojem 😊

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji modułowych w React

  • mile widziane doświadczenie w programowaniu w Pythonie

  • płynność pracy z HTML5, CSS

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość Typescript i Redux

  • umiejętność pisania testów jednostkowych

  • znajomość Git

  • dbałość o bezpieczeństwo wytwarzanych aplikacji

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną formę zatrudnienia

  • udział w zaawansowanych technicznie i mocno rozwijających projektach unijnych (m.in. smart cities)

  • zgrany zespół wymieniający się realizowanymi projektami

  • benefity jak karta sportowa, prywatną opiekę zdrowotną itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Pracuj.pl dla Firm

Naszym klientem jest firma Vemco, która tworzy autorskie rozwiązania związane z kontrolą dostępu oraz realizuje zaawansowane projekty unijne z zakresu informatyki

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.