Oferta pracy

Bank Millennium S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React (Hooks)

  • React Router

  • Redux

  • Typescript

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • JQuery

  • NodeJS

  • REST

  • Webpack

  • GIT

  • Visual Studio Code

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół pracuje nad rozwojem bankowości mobilnej i internetowej dla klientów detalicznych. Są to rozwiązania znajdujące się w czołówce najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek).

Chcesz:

• Być częścią scrumowego zespołu odpowiedzialnego za budowę innowacyjnego systemu bankowości internetowej?

• Wykazać się zdolnościami programistycznymi i architektonicznymi w wymagającym projekcie?

• Poznać specyfikę złożonych systemów bankowych?

• Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?

• Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publicznie systemu transakcyjnego?

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój bankowości internetowej Banku Millennium z wykorzystaniem React(Hooks), Typescript i technologii powiązanych

  • Wykonywanie Code Review

  • Pisanie testów jednostkowych - używamy Jest i bibliotek z rodziny @testing-library

  • Współpraca z zespołem UX

  • Kształtowanie architektury aplikacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React i technologii powiązanych: Redux, React Router

  • Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w roli Frontend Dewelopera

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami

  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika

  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym

Mile widziane

  • Znajomość Typescript

  • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio Code lub Webstorm

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

Podział czasu pracy
80%

Development

20%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • event modeling

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%) lub umowę B2B

  • Innowacyjne projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej

  • Pracę z najnowszym stackiem technologicznym (React 17, Redux, Material UI, TypeScript, NX)

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań

  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa HR

3

Rozmowa z managerem

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy