Oferta pracy

React Developer

Kalamba Games

10 00022 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleja Juliusza Słowackiego 66

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

  • HTML

  • Git

Mile widziane

  • PixiJS

  • WebGL

  • Babel

  • webpack

System operacyjny

O projekcie

Od 5 lat z sukcesami tworzymy gry slotowe oraz narzędzia do ich promocji i dystrybucji. Co miesiąc wypuszczamy nowy tytuł, który dystrybuujemy do graczy na całym świecie przez nasz własny RGS (Remote Game Server) lub we współpracy z naszymi partnerami.

Jesteśmy częścią bardzo dynamicznej branży, w której zarówno umiejętności twórcze jak i technologiczne są wymagane do odniesienia sukcesu. Nasz produkty polegają ciągłemu rozwojowi, cały czas wdrażamy nowe funkcjonalności i nowinki technologiczne, więc Twoje doświadczenie i otwartość na naukę nowych rzeczy będą niezmiernie przydatne.

Twój zakres obowiązków

Będziesz rozwijał/a nasz framework oraz budował/a gry w React.js. U nas masz realny wpływ na to co wykodzisz. We współpracy z naszymi projektantami będziesz tworzyć nowe funkcjonalności i zapewniać ich niezawodne działanie, zgodne ze wspólnie ustalonymi wymaganiami. Pod okiem naszych doświadczonych koleżanek i kolegów będziesz mógł/mogła doskonalić swoje umiejętności. Jeśli jesteś już wymiataczem, będziesz mieć możliwość automatyzacji testów na front’endzie lub zgłębiania wiedzy o budowaniu serwerów do gier.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia jako developer JavaScript

  • Minimum 2 lata w pisaniu aplikacji w React.js

  • Znasz React’owe workflow’y jak np. Redux

  • Umiesz tworzyć czysty i przejrzysty kod

  • Bardzo dobrze znasz HTML5/CSS

  • GIT nie jest ci obcy

  • Umiesz czytać i posługiwać się biegle dokumentacją techniczną w języku angielskim

  • Masz poczucie humoru i jesteś ogarnięty/a

  • Fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się swoimi GIT’owymi kontrybucjami

  • Pracowałeś/aś już z PixiJS

  • Rozumiesz z czym się je Canvas API i WebGL

  • Znasz Babel/Webpack

  • Wiesz jak łączyć React z Pixi.js

  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2

  • Ogarniasz Jire i Slacka

  • Doświadczenie w branży iGaming’u lub gier

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie.

  • Ustalimy dogodną formę współpracy (UoP lub B2B).

  • Niezależnie od Twojego stażu pracy masz 26 dni płatnego urlopu.

  • Zdrowy tryb i work-life balance jest dla nas bardzo ważny dlatego też elastyczny czas pracy pozwala Ci rozpocząć codziennie między 7:00-10:00 (pon-pt).

  • Mamy kawę. Dużo kawy. Również alternatywną, wolno-przelewową, z chemex’a czy ekspresu. Cyklicznie testujemy aromaty z całego świata.

  • Jak nie pijasz kawy to znajdziesz u nas pełen wachlarz herbat - od zielonej, czarnej, pu-erh’a do yerba mate - oraz... innych napojów.

  • Wiemy, że pierwsze dni są dość zajmujące, więc na powitanie dostaniesz kupon na 50 zika do wykorzystania na zamówienie sobie obiadu z dostawą.

  • Przerwy na lunch (30 min) wliczamy do czasu pracy. Możesz zrobić wypad do jednej z licznych knajpek w okolicy naszego studia. A jak gotujesz sam, w spokoju możesz zjeść w naszej dużej kuchni. Ale i tak w większości codziennie zamawiamy na dowóz.

  • Dofinansowujemy dla Ciebie kartę MultiSport i masz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych. Możesz z niej skorzystać w siłowni w naszym biurowcu lub wszędzie gdzie honorują MultiSporta.

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę zdrowotną, która pozwoli Ci korzystać z wybranej placówki jak np. ScanMed, LuxMed, EnelMed, PolMed i wiele innych. Pakiet pozwala również skorzystać z 60 rehablitacji w roku, przeglądu stomatologicznego, a razie innych problemów również konsultacji psychoterapeutycznych.

  • W naszym game room’ie możesz pograć na konsoli, podszkolić swoje umiejętności gry na gitarze lub zacząć realizować się jako DJ na naszym profesjonalnym sprzęcie.

  • Amatorom relaksowania się w ciszy polecamy korzystanie z naszej biblioteczki.

  • Mamy budżety team’owe, wypady na miasto są dość powszechne. Lubimy wspólnie grać i biesiadować.

  • Wspomnieliśmy że mamy biuro na Malcie? Nie? No to wspominamy. Jeśli chcesz popracować w ciepłym klimacie, a przed lub po pracy popływać w basenie to istnieje taka możliwość 😊

  • Przy biurze znajduje się parking na rowery wraz z szatnią i prysznicem. Dla zmotoryzowanych dofinansowujemy parking dla aut.

  • Chciałbyś przeprowadzić się do Krakowa? Nie ma sprawy. Pomożemy Ci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Screening telefoniczny

3

Zadanie techniczne

4

Rozmowa kwalifikacyjna w biurze lub tele-konferencja

5

Decyzja

Kalamba Games to międzynarodowe studio deweloperskie z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na tworzeniu i dystrybucji produktów w branży iGamingu. Od 2016 roku z sukcesem tworzymy gry slotowe oraz narzędzia do ich promocji i dystrybucji. Jesteśmy ponad 40-osobowym zespołem doświadczonych deweloperów, artystów, testerów i marketingowców z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Obserwuj nas na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/kalamba-games/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/kalambaslots/

Przewiń do profilu firmy