Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

React Developer

HOUSE-MED INFO sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
7 500‐12 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
6 000‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JS (ES6 +)

  • React lub Vue.js

  • webpack

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

uPacjenta.pl - to platforma opieki zdrowotnej, która wprowadza nowe rozwiązania dla sektora medycznego w Polsce. Oferujemy usługi profesjonalnej i zaufanej opieki pielęgniarskiej lub położniczej, dostępne bez wychodzenia z domu. Umożliwiamy zamówienie domowego pobrania krwi, a także innych usług pielęgniarskich oraz położniczych już w 20 polskich miastach. Wszystko za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji, z której można korzystać zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzeniem nowoczesnych aplikacji i serwisów odpowiedzialnych za dostarczanie usług medycznych.

  • Opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii,

  • Integrowaniem aplikacji z interfejsami API REST oraz GraphQL.

  • Tworzeniem rozwiązań PWA.

  • Optymalizacją działania aplikacji internetowych.

  • Podejmowaniem decyzji o kierunkach rozwoju projektu.

  • Tworzeniem testów automatycznych.

  • Pracą w zautomatyzowanym ekosystemie Gitlab CI.

  • Udziałem w całym procesie projektowania: od pierwszej koncepcji, przez proces testowania oprogramowania produkcyjnego, aż do ostatecznego wdrożenia.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości HTML5, CSS3 i JS (ES6 +) - minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w programowaniu stron internetowych i aplikacji webowych. Posiadanie większego doświadczenia będzie dodatkowym plusem.

  • Znajomości jednego z nowoczesnych frameworków - szukamy kogoś, kto może pracować z najnowszymi technologiami, takimi jak React lub Vue.js.

  • Praktycznej znajomość sposobu komunikacji z REST API lub GraphQL.

  • Umiejętności tworzenia wydajnego oraz elastycznego kodu przystosowanego do wielokrotnego użytku.

  • Praktycznej wiedzy na temat posługiwania się Webpack i TypeScript,

  • Znajomości Wzorców Projektowych oraz Struktur Danych - oczekujemy od Ciebie umiejętności stosowania najlepszych praktyk w celu utrzymania odpowiedniej jakości kodu.

  • Doświadczenia w korzystaniu z systemu kontroli wersji Git, duży atutem będzie doświadczenie w projektach prowadzonych w strategii Git Flow,

  • Znajomości Scrum - jako organizacja korzystamy z tego zwinnego frameworka. Byłoby miło, gdybyś przynajmniej znał podstawy. Jeśli nie, wystarczy chęć do nauki.

Podział czasu pracy
70%

Development

20%

Testowanie

10%

Support

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pozytywnej atmosfery w pracy - jesteśmy małą firmą i z tego powodu starannie dobieramy nowych współpracowników, aby budować spójną kulturę firmową i czuć się komfortowo w miejscu, w którym spędzamy 30% naszego życia,

  • Braku nudy - tworzymy różnorodne aplikacje i serwisy z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu zawsze będziesz mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

  • Funduszy na rozwój osobisty - zawsze staramy się być na bieżąco. Czasami organizujemy szkolenia samodzielnie, a czasem po prostu w nich uczestniczymy. Jako firma wierzymy w ciągłe samodoskonalenie.

  • Rozwoju swojej wiedzy z obszarów nowych technologii poprzez codzienną pracę i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

  • Pracy zdalnej oraz elastycznych godzin pracy.

  • Pracy w młodym i kreatywnym zespole.

  • Sprzętu Apple w pracy,

  • Nowoczesnego biura z przyjazną atmosferą.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

HOUSE-MED INFO sp. z o.o.

Cenimy kreatywność jednostki, dlatego stale testujemy różne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspólne kształtowanie produktu. “Thinking out of the box” jest u nas wyjątkowo mile widziane.

Przewiń do profilu firmy