Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

React Developer

10AO firmie

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy programisty React.js / React Native, który wesprze rozwój naszych produktów jak i rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i czytania istniejącego kodu źródłowego

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Komercyjne doświadczenie z programowaniem w React.js oraz React Native

  • Znajomość mechanizmów Hooks i Redux

  • Podstawowe doświadczenie z bazą danych MySQL

  • Znajomość JavaScript

  • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS i założeń RWD

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość Saga

  • Znajamość biblioteki react-native-navigation

  • Znajomość mechanizmów i zasad budowania i publikowania aplikacji mobilnych (Xcode/AppStore, Google Play)

  • Podstawowa znajomość PHP oraz Laravel

  • Środowiska IntelliJ Idea

  • Znajmość WordPress

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę pod kierownictwem doświadczonych deweloperów i projektantów.

  • Możliwości rozwoju poprzez pracę nad projektami z bardzo różnych branż i realny wpływ na końcowe produkty.

  • Biuro w centrum Krakowa, z parkingiem, psami na pokładzie i przyjazną atmosferą pracy w kilkunastoosobowej, szybko rosnącej firmie.

  • Gym Space

10A

Jesteśmy software house’em i agencją interaktywną powstałą przez tworzenie własnych produktów cyfrowych. Wciąż z sukcesami je rozwijamy, jednocześnie realizując projekty dla zewnętrznych klientów. Tworzymy od zera, kwestionujemy status quo, skupiamy się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i dostarczaniu realnych rozwiązań. Tworzymy oprogramowanie dla różnych branż: automotive, foodtech, fintech, retail. Jesteśmy małą i zwinną organizacją, która szybko się rozwija i daje programistom realny wpływ na tworzone produkty. Doceniamy kreatywność. Mamy dużo fajnych psów.

Przewiń do profilu firmy