Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Git

  • Linux

  • webpack

  • React.js

  • Redux

  • Vue.js

  • CSS

  • TypeScript

  • HTML

  • SCSS

  • Jest

Mile widziane

  • Node.js

  • Git

  • npm

  • Yarn

  • storybook

System operacyjny

O projekcie

- Rekrutację prowadzimy do obszaru IT Ecommerce.

- Zespoły są podzielone obszarowo, np. zespół promocji, cen, produktów, Customer Experience.

- To ogłoszenie jest dedykowane pod obszar Customer Experience, czyli tego co związane jest z kontem klienta.

- Mimo iż zespoły operują w ramach wyznaczonej im tematyki (płatności, promocje, produkty, backend) zdarzają się tematy graniczne wymagające zaangażowania dwóch i więcej zespołów i współpracy między nimi. Koordynacją takich tematów zajmuje się odpowiedni dla zespołu Enterprise Architect.

- Istnieją również tematy niepodzielne i te które należą do odpowiedzialności wszystkich zespołów w równym stopniu, czyli wszelakie monitoringi, tworzenie i zarządzanie wiedzą (conflu), testy A\B, czy tematy standardów i procesu dewelopowania (testy jednostkowe, performance).

- Jeśli z jakiegos powodu na etapie procesu rekrutacji, taki obszar pracy nie będzie Ci odpowiadał, to bardzo chętnie przedstawimy Ci inne obszary E-commerce.

- Dodatkowo, w trakcie Twojej pracy, są możliwe przejścia między zespołami. Z doświadczenia wiemy, że mało kiedy pracownicy zgłaszają takie potrzeby. Zawsze staramy sie dopasować Cię umiejętnościami i osobowościowo do zespołu w którym będziesz czuł się dobrze i będziesz się rozwijał. Jednak jeśli poczujesz potrzebę zmiany będziemy Cię w tym wspierać i umożliwimy Ci jak najszybsze przejście.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved
  • Rozwój obszarów związanych z Kontem Klienta - dane klienta, odzyskiwanie hasła, anonimizacja danych klienta, usuwanie konta, Wishlista.
  • Proces obsługi klienta, formularzy kontaktowych, Facebooka, rejestracji i logowania (również przez Social media), Maili transakcyjnych i maili operacyjnych
  • Realny wpływ na wygląd stron internetowych Reserved, Cropp, House, Mohito czy Sinsay
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów
  • Udział w wyborze technologii frontendowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych - min. 3 lata
  • Charakteryzujesz się bardzo dobrą znajomością JavaScript
  • Posiadasz praktyczną znajomość OOP w Javascript / ES6
  • W stopniu zaawansowanym znasz GIT, Linux
  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi do budowania, takich jak Webpack
  • Posiadasz praktyczną znajomość ReactJS, ewentualnie Redux, Vue.js
  • Lubisz i chcesz dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami wytwarzania oprogramowania

Podział czasu pracy

65%

Nowe projekty

35%

Utrzymanie i Analizy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Pracę z własnym produktem-naszymi aplikacjami i systemami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości
  • Wyzwania, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od Twoich potrzeb
  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach
  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej
  • Siłownię dla naszych pracowników
  • Budżet integracyjny
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji

1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3 - informacja zwrotna

Silky Coders sp. z o.o.

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 400 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

React Developer - obszar Customer Experience, dolnośląskie