Oferta pracy

  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Git

  • Linux

  • webpack

  • React.js

  • Redux

  • Vue.js

  • CSS

  • TypeScript

  • HTML

  • SCSS

  • Jest

Mile widziane

  • Node.js

  • Git

  • npm

  • Yarn

  • storybook

System operacyjny

O projekcie

- Rekrutację prowadzimy do obszaru IT Ecommerce.

- Zespoły są podzielone obszarowo, np. zespół promocji, cen, produktów, Customer Experience.

- To ogłoszenie jest dedykowane pod obszar Customer Experience, czyli tego co związane jest z kontem klienta.

- Mimo iż zespoły operują w ramach wyznaczonej im tematyki (płatności, promocje, produkty, backend) zdarzają się tematy graniczne wymagające zaangażowania dwóch i więcej zespołów i współpracy między nimi. Koordynacją takich tematów zajmuje się odpowiedni dla zespołu Enterprise Architect.

- Istnieją również tematy niepodzielne i te które należą do odpowiedzialności wszystkich zespołów w równym stopniu, czyli wszelakie monitoringi, tworzenie i zarządzanie wiedzą (conflu), testy A\B, czy tematy standardów i procesu dewelopowania (testy jednostkowe, performance).

- Jeśli z jakiegos powodu na etapie procesu rekrutacji, taki obszar pracy nie będzie Ci odpowiadał, to bardzo chętnie przedstawimy Ci inne obszary E-commerce.

- Dodatkowo, w trakcie Twojej pracy, są możliwe przejścia między zespołami. Z doświadczenia wiemy, że mało kiedy pracownicy zgłaszają takie potrzeby. Zawsze staramy sie dopasować Cię umiejętnościami i osobowościowo do zespołu w którym będziesz czuł się dobrze i będziesz się rozwijał. Jednak jeśli poczujesz potrzebę zmiany będziemy Cię w tym wspierać i umożliwimy Ci jak najszybsze przejście.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved

  • Rozwój obszarów związanych z Kontem Klienta - dane klienta, odzyskiwanie hasła, anonimizacja danych klienta, usuwanie konta, Wishlista.

  • Proces obsługi klienta, formularzy kontaktowych, Facebooka, rejestracji i logowania (również przez Social media), Maili transakcyjnych i maili operacyjnych

  • Realny wpływ na wygląd stron internetowych Reserved, Cropp, House, Mohito czy Sinsay

  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów

  • Udział w wyborze technologii frontendowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych - min. 3 lata

  • Charakteryzujesz się bardzo dobrą znajomością JavaScript

  • Posiadasz praktyczną znajomość OOP w Javascript / ES6

  • W stopniu zaawansowanym znasz GIT, Linux

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi do budowania, takich jak Webpack

  • Posiadasz praktyczną znajomość ReactJS, ewentualnie Redux, Vue.js

  • Lubisz i chcesz dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami wytwarzania oprogramowania

Podział czasu pracy
65%

Nowe projekty

35%

Utrzymanie i Analizy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • Pracę z własnym produktem-naszymi aplikacjami i systemami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS

  • Dużą samodzielność działania

  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

  • Wyzwania, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od Twoich potrzeb

  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach

  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej

  • Siłownię dla naszych pracowników

  • Budżet integracyjny

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji
1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3 - informacja zwrotna

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 400 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Przewiń do profilu firmy