React Developer

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Wielka 18, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wielka 18

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz dbać o rozwój i utrzymanie systemu Systell Contact Center.

Jest to platforma komunikacji przeznaczona dla centrów obsługi klienta. Będziesz rozwijać produkt stworzony w oparciu o platformę .NET (C#), która została wdrożona u kilkuset klientów w modelu SaaS oraz On-premises.

Do twoich obowiązków należeć będzie współpraca z Drugą Linią Wsparcia aplikacji oraz rozwijanie nowych funkcji systemu. Będziesz również brać aktywnie udział w projektowaniu rozwiązań oraz tworzyć dokumentację.

Nasze wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

• praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,

• umiejętność pracy w grupie,

• praktyczna znajomość języka angielskiego do czytania dokumentacji technicznej (min. B1).

Podstawowy techstack:

• React

• Typescript

• ES6 +

• Redux

• Git

• Jest/React Testing Library

• SCSS

Mile widziane

  • Storybook

  • webpack

  • znajomość obsługi websocketów (tu signalr)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • project manager
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy,

  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się (szkolenia wewnętrzne, udział w konferencjach),

  • ciekawe, rozwojowe projekty,

  • samodzielność, elastyczny czas pracy, praca zdalna,

  • pracę w stabilnej firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych,

  • biuro w centrum Poznania

  • ubezpieczenie grupowe, chillout room z piłkarzykami,

  • karta Multisport

  • pakiet medyczny - LuxMed

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

1. Wstępna rozmowa telefoniczna

2

2. Rozmowa rekrutacyjna online

3

3. Informacja zwrotna w ciągu 2 tygodni

4

4. Telefon o współpracy lub informacja mailowa o rezygnacji

Lubisz pomagać ludziom wykorzystując swoją wiedzę z IT? Umiesz przekładać potrzeby biznesowe na rozwiązania w systemach informatycznych? A może masz talent do zarządzania projektami?

Z Systell połączysz swoją pasję z pracą. Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś ! Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pomysły!

Przewiń do profilu firmy