Logo Pracuj.pl

React Developer

AXA Avanssur SA Oddział II w PolsceO firmie

9 000–16 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

Nowy 6-osobowy zespół programistów, którego zadaniem jest stworzenie dla linii biznesowej AXA Investment Managers na całym świecie, nowoczesnej aplikacji wykorzystywanej na co dzień przez pracowników. Głównym zadaniem zespołu jest zbudowanie webowego interfejsu użytkownika oraz UI frameworku wykorzystywanego w aplikacjach wewnętrznych AXA. Sukces zespołu realizującego ten projekt, zależy m.in. od jego skuteczności współpracy w międzynarodowym środowisku. Dlatego nie zapominamy, że siłą napędową na co dzień jest kreatywność, odpowiedzialność, a także otwartość i gotowość do działania oraz podejmowania nowych wyzwań przez wszystkich członków zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie webowych aplikacji za pomocą React'a
  • Praca zgodnie z zasadami nowoczesnego procesu wytwarzania oprogramowania opartego na Azure DevOps
  • Budowanie, w oparciu o nowoprzyjęte standardy, nowych systemów do obrotu instrumentami finansowymi wykorzystywane w całej linii biznesowej AXA Investment Managers
  • Współpraca z klientem biznesowym oraz innymi członkami zespołu projektowego
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych, a także zapewnianie jakości wytwarzanego kodu

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w tworzeniu i implementacji aplikacji napisanych w React (ok. 2-4 lata)
  • Mówisz swobodnie po angielsku (min. B2)
  • Masz doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodologiami
  • TypeScript/JS/HTML5/CSS masz w małym palcu
  • Posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie w testowaniu jednostkowym
  • Masz doświadczanie w środowisku Azure (mile widziane)

Mile widziane

  • CV w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektu dla nowego klienta biznesowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym i technicznym
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konferencje, szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych)
  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight
  • Elastyczne godziny pracy oraz home office (obecnie pracujemy w 100% zdalnie)
  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wewnętrznym software house’em działającym w ramach międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA w Europie. Pracujemy na co dzień w języku angielskim, w ramach kilkuosobowych, zgranych zespołów realizując międzynarodowe projekty deweloperskie.

Nasze biuro znajdziesz na ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy, dzielimy wiedzą i rozwijamy, powiększając nasz zespół oraz realizując kolejne projekty IT.

Pamiętaj, że dołączając do naszego zespołu pracujesz dla międzynarodowej Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność.

React Developer, Chłodna 51, Warszawa